PRODEJ NEMOVITOSTÍ


Prodej rodinného domu 240 m² pozemek 1 924 m² - Nový Brázdim

Cena     12 400 000 Kč

Rádi byste se objednali na prohlídku, nebo získali více informací?

Kontaktujte našeho realitního specialistu

Prodej rodinného domu s užitnou plochou 240 m2, Nový Brázdim, okr. Praha východ. Prostorný dům s pozemkem o rozloze 1924 m2 se nachází v klidné části obce.

Popis nemovitosti: Vjezd na pozemek vraty na dálkové ovládání. V přední časti pozemku se nachází rodinný dům s terasou a bazénem. Dále se zde nachází rozlehlý dvůr se dvěma přístřešky pro cca 5 vozidel, dále přístřešek s krbem pro posezení a garáž s užitnou plochou 50 m2. V zadní části pozemku se nachází průjezdná stodola s dílnou o celkové rozloze 160 m2. Za stodolou se nachází parcela o výměře 613 m2.

Dispozice domu: suterén - dům je z poloviny podsklepen - kotelna, prádelna se sušárnou, sklepní prostory. Přízemí: chodba, v levé části domu rozlehlá hala s krbem a vstupem na terasu s bazénem, v pravé části se nachází kuchyň propojená s halou, dále komora a koupelna s vanou a WC. V 1. patře se nachází tři ložnice, prostorná šatna a koupelna se sprchovým koutem, WC a menší šatnou. Celý dům je klimatizován a napojen na veškeré IS (vodovod, kanalizace, elektřina 220/380V, internet a plyn). Vytápění - ústřední plynové. Celý objekt je možné využít nejen k bydlení, ale i k podnikání. V obci se nachází základní a mateřská škola, obecní úřad, obchod se smíšeným zbožím, restaurace a další služby.