PRONÁJEM NEMOVITOSTÍ

Chcete nás kontaktovat?

Pronájem bytu 1+kk, 34m2 rezidence Barrandov Hills, Chlupáčova ul.

Nabízím na pronájem světlý zařízený byt 1+kk o velikosti 34m2 s výhledem do soukromé zeleně, situovaný v 1. patře v  prestižní rezidenčním projektu Barrandov Hills s 24 hodinovou ostrahou. Součástí bytu je sklep a jedno garážové stání č.110. Veškerá občanská vybavenost je dostupná v blízkém okolí, v rychlém dosahu je centrum města. U domu se nachází zastávka MHD Geologická. Pět minut odtud je Chuchelský háj, v okolí komplexu jsou mateřská i základní škola, střední škola, zdravotní středisko, obchodní centrum a řada památek.

Byt tvoří obývací pokoj s kuchyní a balkonem, chodba, koupelna se sprchovým koutem a toaletou, komora. 

Cena a pronájem 18.000,-/měs.

Kauce 36.000,-, provize RK

Poplatky za společné služby 3.000 Kč/měs. Plyn a elektřina se hradí zvlášť. 

K dispozici ihned.


Pronájem komerčního prostoru, 651m2, Praha - Horní Počernice, ul. Olomoucká

Nabízím pronájem prostoru, který slouží jako autoservis ale lze případně využít k jiným účelům např. dílenské, skladovací čí výrobní prostory (truhlárna, pneuservis, sklady atd.) v místě s dlouholetou tradicí na velmi lukrativním místě v Horních Počernicích na prvním odpočívadle, při výjezdu z Prahy, Hradecká dálnice D11. K dispozici jsou zvedáky aut - 374 m2, Showroom s kanceláří a vlastním sociálním zařízením 158m2, přijímací kancelář 31m2, Sklad a sociální zařízení 88m2, venkovní oplocené parkoviště - 1500m2. Možnost dalších prostor k pronájmu po domluvě. Vynikající přístup, pro osobní i kamionovou dopravu, z dálnice D11. V těsné blízkosti středověká tvrz HUMMER, což je výborná možnost reklamní prezentace prostoru a firmy. V případě zájmu a bližších informací, prohlídek atd. mě kontaktujte telefonicky nebo mailem.

Cena za pronájem 80.000,- Kč/měsíčně

V případě domluvy lze nájem upravit.

Pronájem čerpací stanice, Městec Králové, okr. Nymburk


Nabízím dlouhodobý pronájem komerčního prostoru včetně benzínové čerpací stanice v okrese Nymburk u železniční tratě a chemické továrny. Stanice se nachází v městě  Městec Králové blízko dálnice na Prahu, Hradec Králové a Poděbrady. Areál je vybaven 4 stojany s parkovací plochou vše zabezpečeno alarmem. Nadzemní 2 zásobníky pro palivo. Jeden zásobník 50000 litrů a druhý zásobník 50000 litrů půlený. V areálu se nachází menší prodejna s pokladním systémem a sociálním zázemím. Nájem 30.000,- Kč za měsíc. Bližší informace Vám sdělíme na telefoním čísle 732 966 685.


Pronájem bytu 1KK 41m2          

Veselská ul. Praha 18 - Letňany

Cena pronájmu     12 000 Kč

Rádi byste se objednali na prohlídku, nebo získali více informací?

Kontaktujte našeho realitního specialistu

Nabízíme k pronájmu byt 1KK o velikosti 32 m2 s terasou 9m2 na adrese Veselská ul. Praha 18 - Letňany.

Dispozice - chodba s vestavěnou skříní, koupelna se sprchovým koutem a WC, obývací pokoj s kuchyňským koutem a výstupem na lodžii.

Byt se nachází v 7 patře novostavby v klidném prostředí, disponuje nadstandartním vybavením, všemi potřebnými spotřebiči a prostornou terasou s krásným výhledem .

Součástí ceny pronájmu nejsou měsíční poplatky a poplatky za el. energii, které činí 1700 Kč měsíčně.

Možnost nastěhování od 30. 7. 2021 

Prohlídky budou zahájeny  1. 7. 2021 Pronájem nebytových prostor 

  U Kněžské louky 2622/1, Praha 3

Pronájem kanceláře 37 m²                       

8 000 Kč za měsíc (216 Kč za m²/měsíc)

Nabízíme k pronájmu nebytový prostor nacházející se v přízemí bytového domu na Praze 3. Jedná se o dvě oddělené místnosti a kuchyňku se sociálním zařízením o velikosti cca 25 m2. Prostor je vhodný k využití jako kancelář. Doporučujeme prohlídku.

Rádi byste se objednali na prohlídku, nebo získali více informací?

Kontaktujte našeho realitního specialistu